- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1803 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1803 Culés
13
Nie czaje trochę ludzi którzy za wszelką cenę chcą żeby Griezmann odszedł, a nawet czytam że niektórzy byliby gotowi zerwać z nim kontrakt byle już tu nie grał xd myśle ze jest conajmniej 8 zawodników którzy powinni odejść przed nim (Umtiti, Dembele, Roberto, Coutinho, Pjanic, Neto, Matheus, Alena). Jeszcze rozumiem jakby siedział połamany cały czas albo grzał ławę, ale gra praktycznie cały czas i jednak wniósł sporo do zespołu. Wiadomo ze nie jest tym piłkarzem którego wiele osób oczekiwało, ale akurat ci co oglądali Atletico czasami to wiedzieli ze on tu nie pasuje i jego transfer nie powinien mieć miejsca. Jednak skoro już Bartek uparł się żeby go sprowadzić to bądźmy obiektywni, bo w porównaniu do takiego Dembele chociażby, Antek w każdym meczu widać ze wypluwa płuca dla Barcy. Myśle ze priorytetem powinno być obniżenie pensji przez niego, a mam wrażenie ze zgodziłby się na to i pewnie tak się to skończy. Pozbywajmy sie ludzi którzy nie wnoszą absolutnie nic do zespołu, albo kopia sie w każdym meczu po czole. Gdyby nie Antek to w tym sezonie nie mielibyśmy żadnego trofeum.
1
@Janas11224 +100
3
@Janas11224 To, że jest wielu innych do wywalenia nie oznacza tego, że powinni zostawić Griezmanna. Niech odejdą ci, których wymieniłeś, ale niech Francuz również opuści Barcelonę.
1
@Janas11224 potezny puchar krola i wystep z granada gdzie w LM dno i przeciwko atletico realowi tez nic. Kazdy kto oglada barcelone i widzi go na skrzydle chetnie mu podziekuje. Kolejny sezon nie mozemy tak grac
2
@amanter Nie no postrzelał trochę w PK i w lidze, w większości ze słabeuszami, ale jest git, super jest, zostać powinien.
0
@AlexDark00 uważam ze powinien odejść również, ale nie wchodzi w grę żadne zerwanie kontraktu ani nic z tych rzeczy, a bądźmy obiektywni, nie uda się sprzedać wszystkich tych piłkarzy. Jak sprzedamy 3 to będzie sukces. Griezmann na bank zostanie na nowy sezon.
@amanter potężny puchar króla którym każdy się jarał jak go zdobyliśmy. Trofeum to trofeum, ja się z niego bardzo ciesze.