La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1627 Culés

konto usunięte

7

Pech, ze Dembele doznał kontuzji? Pechem to by było gdyby nie wiem to była jego pierwsza kontuzja od conajmniej dwóch lat, a nie 1538 kontuzja odkąd jest piłkarzem Barcy. Pechem można nazwac kontuzje Van Dijka, który doznał jej na początku sezonu i żeby dobrze się przygotować na nowy sezon musiał zrezygnować z Euro, ale nie Dembele. Kontuzje Bombele to od długiego czasu porażka za porażka, a on jeszcze chce podwyżkę w FCB i w ciula leci, bo pewnie chce za rok za free odejść.

0

@DaPidejpi no ale czasem nie wjechali w jego w meczu z Francja?

konto usunięte

1

@amanter on przy byle jakim kontakcie z rywalem ma już jakieś dyskomforty, albo na treningach nawet

3

@DaPidejpi zwykle to nie lapal kontuzji po kontaktach tylko po sprintach

0

@DaPidejpi No jak na razie mamy tylko wypowiedź Deschampa(plotki pomijam) i sugerując się nią to tak to pech bo doznał po kontakcie z rywalem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?