La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

0

Chaotyczna ta gra.

1

@amanter Widać brak De Paula.

1

@Rewolucja123 Aaaa który mecz nie był chaotyczny repki Albicelestes ostatnimi czasy, może faktycznie brakuje De Paula, ale z nim w składzie to również szału nie było w drugiej linii, ciężkostrawny ten futbol rodem z Ameryki Południowej.

2

@Don-Corleone Są bardziej zorganizowani wówczas. Do tego De Paul decyduje o tempie akcji z Leo. Di Maria, czy Papu już nie, podobnie dwóch przecinaków.

3

@Rewolucja123 Ja nie piszę, że nie masz racji, ale w drugiej linii Albicelestes brakuje takiego kreatora jak chociażby Riquelme, takich właśnie graczy mam na myśli, luknij na ostatnie mecze Albicelestes albo remisy, albo wymęczone zwycięstwa, na szczęście Di Maryśka wespół z Papu zrobili swoje, Argentina jedzie na swojej nazwie /mit, że to topowa ekipa, a od MŚ w Brazylii to po prostu grają bardzo przeciętny futbol.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?