La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

11

Czimta się, wiem, że mecz był po prostu strasznie nudny/nieciekawy, dobrych akcji z obu stron, to można było policzyć na palcach jednej ręki, zdecydowanie największa maniana /breakdance w wykonaniu Albicelestes ostatnimi czasy, chyba przemęczenie daje się we znaki, ale ja akurat jestem contento, bowiem niekiedy grali cacy i w dupę, a tera grają po kunktatorsku i jakoś dawno nie zaznali goryczy porażki. Nihil-novi pod wodzą Scaloniego, wpierw 10/15 minut dobrej gry, by następnie schować się za podwójna gardą, ale cel uświęca środki!!! Dobranoc czy dzień dobry??? W każdym razie dziękuję wszystkim Culés za wspólne oglądanie na tę padakę hehe :) Widzimy się podczas meczu Albicelestes vs himalaiści z La Paz!!!

1

@Don-Corleone Argentyna i ogólnie Copa America to sie już ogląda beznadziejne od 2016, roku jeśli się nie myle. Oglądałem te nieszczęsne mistrzostwa w środku nocy tylko po to zeby final okazał się tak samo beznadziejny i przegrany w karnych. Ja juz nawet dla Leo nie poddam się takim torturom, no moze w finale jeśli będę mial czas...:D

3

@LukaszFan w 2016 ARG akurat grala calkiem niezle - wlasciwie do finalu wjechala jak burza mozna powiedziec - Messi strzelal gole a koledzy wykorzystywali podania Leo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?