La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

8

Jeżeli chodzi o Adama Traore, to:
• Nie ma przekonujących liczb - nawet ten poprzedni sezon nie był jakiś urywający
• Mocno wątpię, aby chciał zaakceptować rolę zmiennika
• Potrzebny nam gracz o innym profilu
• Nie opłaca się nam wymiana 1:1 za Trincao

Lepiej nie brać Traore i sprzedać Trincao.

#MożnaZamykać

0

@Fenelon drugi argument jest bezsensowny, obecnie nie ma gwarancji pierwszego składu w Wolver

1

@MrShakira U nas tym bardziej :D Myślę, że jak by chciał odejść z WIlków, to niech szuka innego klubu, bo w Barcy więcej minut nie dostanie.

1

@Fenelon a co ten Trinqao daje niby

0

@NaFazieHitman Nie mniej niż Traore. Na pewno możemy dostać za niego lepszą kasę niż wymieniać bez sensu za Adame, która to wymiana nic nie zmieni. Zdecydowanie lepiej nie brać Traore i sprzedać Trincao. Zarobione pieniądze zainwestować tam gdzie będzie potrzeba, np. w wózek inwalidzki dla Dembele.

2

@Fenelon @NaFazieHitman Patrząc na minuty, to Trincao daje więcej.

0

@Fenelon To już lepiej żeby Dembulans też odszedł niż mu kupować jeszcze wózek inwalidzki :D

0

@Coutinho007 Dodatkowe koszty na darmozjada! :D
P.S. Dembulans - mocne!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?