La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 736 Culés

konto usunięte

14

„OFICJALNIE: Mount i Chilwell w izolacji! Wszystko przez to, że mieli długi kontakt z zakażonym Gilmourem. Panowie mieli rozmawiać ze Szkotem około 20 minut po zakończeniu spotkania.

Izolacja potrwa do 28.06.”
grupa Chelsea24News.PL na fb

Hahahahaha przecież to już jakiś nieśmieszny żart jest ja pier

0

@DaPidejpi Dla Anglii lepiej bo gdy dziś wygrają z automatu dostają Francje/Niemcy

9

@DaPidejpi o 2 minuty za dlugo

konto usunięte

0

@Encore skoro znowu jest hype na nich (jak w sumie co każdy turniej) to niech pokażą jaja i skilla i niech wygrają z tymi lepszymi zespołami, a nie ze dobrze bo sobie ominą Francje/Niemcy.

1

@DaPidejpi Możesz pokazać jaja ale po co kończyc turniej xD

konto usunięte

0

@Encore szybko hype mija skoro już są zalozenia, ze po co maja dzisiaj wygrać jak maja trafić w 1/8 na dwie topowe drużyny i już odpaść. Klasyczek

8

@DaPidejpi
ja pierdziele co za czasy że zdrowych ludzi się izoluje, nidgy nie zrozumiem tego idiotyzmu covidowego

0

@DaPidejpi Zobaczymy po składzie dziś Anglików.

konto usunięte

2

@Encore jak odpuszcza sobie ten mecz to będzie to kolejny dowód na to ze ich nigdy nie można stawiać w roli faworytów. Co 2 lata to samo, a i tak kończy się w ten sam sposób. Zreszta jeden Mundial wygrany 50 lat temu i 0 ME mówi samo za siebie

konto usunięte

0

@DaPidejpi mnie to śmieszy nadal:>

0

@DaPidejpi No są przereklamowani ale to wiadomo nie od dziś

konto usunięte

0

@Encore tak, pisałem o tym przed turniejem, ze dziwi mnie ze ich w roli faworytów stawiają ludzie i to nie jako tam 4 zespół czy coś tylko 1-2 razem z Francja. Ich można jedynie uznawać za „czarnego konia” i tyle. Jak na kilku imprezach pod rząd coś pokażą to spoko, zmienię zdanie, ale na razie dla mnie to przereklamowana reprezentacja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?