La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1125 Culés

konto usunięte

5

Powiem wam, ze ja od dawna juz nie ogladam studia przed meczem.
Czy to LM czy Euro czy MS. ( ogolnie zadnego )
Przynajmniej nie slucham tego pie####enia tylko odpalam sobie 5min przed meczykiem i jest spoko.

Jedynie przed El Clasico sobie Eleven wlacze czasami.

5

@Rust_Cohle A ja w ogóle tego nie oglądam, bo bzdury tam wygadują i puste hasła często. Ewentualnie statystyki podają. A historyjki wolę od komentatorów słyszeć.

0

@Rust_Cohle ja tak samo. pewnie co mecz Barcelony gadają, ze wszystko jest grane na Messiego, Argentyńczyk sprawia problemy itp XD

1

@Rust_Cohle żałuj, kapitalna kuchnia Mistrzów w Polsacie.

1

@Rust_Cohle akurat w TVP jest to robione na poziomie podczas tego Euro, aż sam jestem zaskoczony. Wiadomo, czasem mówią jakieś głupoty, ale w porównaniu z Polsatem to niebo a ziemia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?