La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1105 Culés

0

Szpakowski jechał w ostatnich latach na renomie legendarnego głosu, ale teraz nie broni go nawet ten argument. Słabo to wygląda, niby miał komentować finał, ale nie wiadomo czy nie zajdą zmiany. Juskowiak też średni jest jako ekspert. Chyba trzeba wiedzieć kiedy zejść z sceny.

7

@barcelonaLM Ogólnie to jest najsłabszy duet na Euro moim zdaniem

0

@barcelonaLM Generalnie uważam, że Szpakowski będąc na stadionie automatycznie komentuje lepiej (emocje, głos). Jednak dzisiaj było bardzo słabo, coraz słabiej słucha się takiej legendy. Myślę, że mundial w 2022 roku będzie chyba tą ostatnią imprezą dla niego.

2

@barcelonaLM ja tam nie będę za nim płakał. Od lat podchodzi do meczów nieprzygotowany, myli się ciagle, nie zna piłkarzy i podaje anegdoty z dupy. 10 lat starszy Strejlau jest bardziej ogarnięty niż on. Proszę dajcie na finał Borka i Węgrzyna…

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?