La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

0

Jaka powinna byc przyszłość naszej kadry? kto powinien z niej wylecieć a kogo widzicie jako przyszłość zespołu ? Bo ja jakos nie widze perspektyw

konto usunięte

0

@Cwaniak4
Drągowski
Bednarek-Piątkowski-Walukiewicz
Rybus-Moder-Linetty-Kędziora
Zieliński-Klich
Lewandowski

Tacy gracze jak Krychowiak czy Glik imo powoli mogliby być odstawiani od kadry, Jóźwiak jako joker, można też grać na 2 napastników wtedy koło lewego Milik.


0

@Ansufati123 Jak będzie konieczność grania Linettym w pierwszej 11 to nie widzę przyszłości tej drużny.

konto usunięte

0

@mkord ewentualnie za niego np. Augustyniak lub Kozłowski a może ktoś z polskiej ligi? Co sądzisz?

0

@Ansufati123 Trzeba stawiać na Szymańskiego, ale w środku a nie na wahadle. Z polskiej ligi Kapustka, ale chyba na ten moment nie do pierwszej 11.

konto usunięte

0

@mkord Kapustka według mnie się nie nadaje, robi tragiczne liczby

0

@Ansufati123 Liczby wynikają ze sposobu gry Legii. Tam Kapustka kreuje grę w środku, podaje do Luquinasa lub na skrzydła. Rzadko jest w pierwszej linii. Poza tym pytanie było o zawodnika z naszej ligi. Wskaż innego Polaka do środka pola z Ekstraklasy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?