La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 623 Culés

14





Oczywiście trzeba wydać takie bzdurne oświadczenie, bo im się "należy" xD Nie no jaja

16

@DonMatteo901 Poza tym większość Żydów było Polskimi obywatelami, a nie obywatelami Izraela.

konto usunięte

0

@DonMatteo901 Polecam książkę "Przedsiębiorstwo holocaust" tam jest wszystko opisane i nie można napisać, że to antysemita napisał, bo autorem jest żymianin

1

@DonMatteo901 do Berlina z zażaleniami. Najbardziej krew mnie zalewa jak przypominam sobie jak skończyła Warszawa w czasie wojny, jak wszystko zostało odbudowane z pieniędzy państwa, a teraz jakiś Aron, który nigdy nie był w Polsce chce odzyskać kamienice po dziadku.

Niech zrywają stosunki z nami. Może nikt nie będzie tańczył i śpiewał na Okęciu w środku pandemii.

konto usunięte

1

@DonMatteo901 niech do Niemców piszą takie głupoty, a nie do Polski. Przecież Polska to kraj, który najbardziej ucierpiał podczas 2 wojny światowej, a tu Żydzi sobie roszczą zwrotu cholera wie czego, na podstawie kwitów pisanych na kolanie, przez rabina na kacu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?