La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 585 Culés

4

Tak szczerze, to Dania ma taką drabinkę, że nie zdziwię się jak ekipa Hjulmanda zrobi finał EURO. Niemcy/Anglia to kolosi, ale jak najbardziej do pokonania co pokazały mecze w grupie, a trzeba mieć na uwadzę, że w 1/8 jedna z tych drużyn wyeliminuje drugą. Jest jeszcze Holandia, która zgarnęła komplet zwycięstw, ale kadrowo to najgorsza reprezentacja spośród tych "wielkich".

4

@Homeopata8989 Holandia? Młodosc i doświadczenie! Dla mnie mają świetna kadrę i będę im kibicował aby wygrali euro bo nie mam komu (;

1

@Homeopata8989 Z Holandią Duńczycy mogą mieć ciężko, ale gdyby ich przeszli to Niemcy czy Anglia są w ich zasięgu. Anglia to przereklamowana drużyna, zaś Niemcy - pomimo, że to zespół turniejowy - to od mundialu w 2018r. daje poznać po sobie, że coś tam nie gra.

Tak jak pisałem przed rozpoczęciem turnieju, ogromnie kibicuje Danii. Podczas ich spotkań emocjonowałem się i przeżywałem jakby to grała Barcelona, czy reprezentacja Polski. :)
Swoją grą w fazie grupowej mnie urzekli jeszcze bardziej. Byli mega pechowcami w pierwszych dwóch kolejkach, gdzie nie zasługiwali na zerowy dorobek punktowy po meczach z Finlandią i Belgią.

Problemem Danii jest jednak brak typowego napastnika. Szkoda, że Cornelius dostaje mało szans, bo mógłby pełnić taką funkcję jak Werghost w składzie Holandii.

0

@Homeopata8989
no nie powiedziałbym że najgorsza kadrowo spośród tych wielkich- de ligt, (van dijk - iwem ze nie gra), de vrij, de jong, wijnaldum, depay- to gwiazdy światowe a do tego kilku bardzo solidnych i młodych jak dumfries, malen, grvanberch, de roon

wg mnie mocniejszy maja skład niż obecna Hiszpania np., albo przeceniana Anglia

1

@Ojciec5tkidzieci Prawda. Zdominowali Finów, zdominowali Belgów, a z obu meczów wywieźli 0 punktów. Dobrze, że maszyna ruszyła w meczu z Rosją.

Cornelius miał tragiczny sezon we Włoszech, a Dolsberg to wieczny talent. Tutaj brakuje Jon Dahla Tomassona :D

konto usunięte

0

@lucca87 De Roon ma 30 lat.

0

@Homeopata8989 Faktycznie super drabinka. Jeden mecz zagrają i do domu. Tam jest zespół ale nie ma po prostu jakości wystaczajajcej na coś więcej....

0

@KapitanKnykiec
napisałem młodych i solidnych bo maja arówno młodych zdlonych jak i solidnych już doświadczonych

konto usunięte

0

@lucca87 De Roon zupełnie nie pasuje do pozostałej dwójki pomocników. To zdecydowanie najgorsze ogniwo podstawowej jedenastki Holandii.

0

@KapitanKnykiec
zgadzam się, ale ma też swoje zalety, mimo wszystko powinien chyba być 4 do gry

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?