La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

0

Widziałbym Griezmanna w pomocy a na ataku Messi, Depay i Fati/Aguero (zależy od dyspozycji).

konto usunięte

0

@IbrahimAfellay ale wiesz, że Griezmann to nie pomocnik?

konto usunięte

0

1

@marcin000019 Czy ja napisałem, że Griezmann to pomocnik? Oglądając repkę Francji to on zdecydowanie więcej daje na środku boiska niż pod bramką przeciwnika. I napisałem tylko, że widziałbym a nie, że musi tam grać.

konto usunięte

5

@marcin000019
Marcinuku to ,że nie jest tak przypisany na grafice nie znaczy ,że tak nie gra.
Tak głęboko cofającego się zawodnika można przypisać jako pomocnika

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@marcin000019 Właściwie nikt nie wie jaka jest jego faktyczna pozycja, wolny elektron w stylu Messiego ale bez dryblingu i wiecej biegający i pracujący w defensywie.

0

@IbrahimAfellay No a w środku boiska znajduje się Leo i można zamknąć temat

1

@MarioVeB! Bardziej chyba 8 w
4-3-3. Sporo w sumie biega, pracuje w destrukcji, ostatnie podanie ma, skoro na skrzydło przez swoje ograniczenia nie pasuje to można by sprawdzić w sumie Antosia na 8.

konto usunięte

1

@Coutinho007
Fakt 8 kurde nie wiem co ja z tą 6

0

@MarioVeB! 6 to bardziej Busi i tam ma niepodważalną pozycje, zwlaszcza, że drugą młodość przeżywa.

0

@MarioVeB! Tylko za kogo w tej pomocy, za Pedriego?

0

@IbrahimAfellay No można jak najbardziej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?