- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1030 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1030 Culés
17
Witam i zapraszam na kolejną odsłonę moich ulubionych obrazów :D
87/100
Dziś jeden z bardziej epickich obrazów jakie mam w swojej "kolekcji". Zaskakuje rozmachem i strasznie szerokim spectrum wydarzeń jakie możemy ujrzeć podziwiając obraz. Przedstawiam obraz Alexandra von Wagnera pod tytułem "Wyścig rydwanów".
https://3.bp.blogspot.com/-6CwVGyikPM0/V1HuM_b63FI/AAAAAAAAhCw/v9QaPkYDCn0o8KVGrFVTveWr5C2Wj2NRgCLcB/s1600/1%2BAlexander%2Bvon%2BWagner%2B%2B%2B%2B%2Bthe%2Bchariot.jpg
Obok walk gladiatorów wyścigi rydwanów były jedną z ulubionych rozrywek mieszkańców starożytnego Rzymu. Widzimy niesamowite zmęczenie i wiele emocji towarzyszących zarówno jeźdźcom jak również koniom biorącym udział w wyścigu. Wiwatujący fani dopingują swoich ulubieńców, w tle widać kraksę które wielokrotnie przydarzały się w czasie zawodów. Dbałość o szczegóły jest niesamowita, praca nad tym obrazem zajęła malarzowi blisko 500 godzin intensywnej pracy!
1
@Rastafarnianin Dzięki za info. Dynamika ukazana na tym obrazie jest niesamowita. Poza tym przedstawienie koni robi wrażenie. Plus oczywiście to co wspominasz. Szczegóły na ziemi, rydwanach, uprzęży.
0
@Rastafarnianin Wspaniały, bardzo pracochłonny a do tego ma niepowtarzalny klimat.
Po cichu mam nadzieję, że ta seria jednak nie skończy się na setce :)
3
@FrankliN7 Myślę nad jakims glosowaniem na Wasz ulubiony obraz z moich stu. Ewentualnie inna seria np. Moich ulubionych rzeźb lub książek. Pomysły sa ale zobaczymy jak z czasem ;p
0
@Rastafarnianin Mi osobiście ciężko było by wybrać konkretny bo było kilka pozycji, które określiłbym faworytami ale ciężko mi je ze sobą porównywać, gdyż wyróżniają się w zupełnie inny sposób. Każdy jest, że tak powiem kolokwialnie, nie do pod***a, ale każdy z nich świetny na swój sposób. Jak mistrzowie w swoich wagach :)