La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

2

@panczo zdawaj relacje, co sie tam dzieje na południe od nas? :D

1

@Ojciec5tkidzieci ojjj dzieje się... wreszcie można powiedzieć... w bloku naprzeciwko facet wyszedł na balkon i darł się "tivoooleee!!!" po ostatnim gwizdku ;) jak strzelali Czesi bramki a De Ligt wylatywał, to w pubie naprzeciwko gdzie czasami nawadniam się lagerkiem, słychać było gromkie krzyki... cieszą się i fajnie, mają z czego, zasłużyli. Chociaż generalnie, zainteresowanie Euro tutaj jest niewspółmiernie mniejsze niż np. Mistrzostwami Świata w Hokeju, które były parę tygodni temu. Widać było to napięcie w pracy, ludzie czekali... jak Czesi mieli grać to robota przerwana, wszyscy siedzieli i oglądali, podczas gdy był mecz ze Szkocją to oglądałem tylko ja z Honzą i Vladmiri z doskoku, reszta kompletnie niezainteresowana.

1

@Ojciec5tkidzieci swoją drogą, tak sobie myślę, że to jest tak niesprawiedliwe, że mniejszy od nas kraj, potrafi zmontować drużynę, która odnosi znacznie większe sukcesy niż nasza drużyna a i tak w tym kraju, większość osób ma to w dupie. U nas 38milionowy naród, żyjący piłką nożną, na ME i MŚ czeka jak na przyjście Zbawiciela, z pierwszym gwizdkiem sędziego zaczyna się święto. Każdy się na tym zna, moja matka potrafi zawsze wymienić kogo mamy w grupie i w jakiej kolejności gramy i wiecznie to samo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?