La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1593 Culés

21

''Gdy byłem dzieckiem w domu jedliśmy chleb i popijaliśmy mlekiem. Kiedyś zobaczyłem jak mama do mleka dolewa wody. Wtedy pomyślałem sobie jak bardzo jesteśmy biedni. Powiedziałem mojej mamie, że nasza nadzieja na lepsze życie jest futbol. Bywało, że nie mieliśmy prądu przez 2-3 tygodnie. W 2002 roku Zidane w finale Ligi Mistrzów z Bayerem Leverkusen strzelił spektakularna bramkę, a Real wygrał Ligę Mistrzów. Następnego dnia wszyscy koledzy mówili o tej bramce, a ja nie miałem pojęcia o czym oni mówią. Nie było łatwo. Teraz oglądam bardzo dużo futbolu, bo w dzieciństwie nie miałem takiej możliwości. Przez to, że byliśmy po prostu biedni... ''

⚽Romelu Lukaku.

15

@AmigoBlancos patrząc na to jak wyrósł romelu to sporo tego chleba musiał jeść

0

@AmigoBlancos to nie była woda chyba, patrząc na Romelu. Mama wzięła sobie jego słowa do serca

konto usunięte

2

@KacperVEB Dlatego dla innych nie starczało. Xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?