La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

0

Grałby w reamake Wiedźmina 1


0

@tadzik447 Remake jedynki i remaster 2 i 3 w jednym zestawie? Brałbym w ciemno.

1

@tadzik447 Pograłby, ale wg mnie nigdy to nie wyjdzie. Redzi musieliby praktycznie wszystko robić od podstaw oprócz scenariusza, bo W1 mocno się zestarzał i animacje, grafika, zachowanie npców nie przeszłyby dzisiaj (chociaż patrząc na Cyberpunka możnaby się zastanowić XD). Niech tworzą nowe gry, oby lepsze od ostatniej.

Wiedźmin 1 to gra legenda i niech zostanie taka jaka jest. Czegoś takiego nie powinno się ruszać żeby tego nie spieprzyć. Tak jak Guardiola nie powinien wracać do Barcy, tak W1 nie powinien być poprawiany.

@marcin62 ciekawe kiedy wyjdzie ten W3 z ray tracingiem. Mogliby przy okazji popracować nad poprawieniem tekstur itd, bo modować to od nowa to będzie katorga :D Nie wyobrażam sobie szczerze W3 z RT na wersji graficznej z 2015 roku.

0

@tadzik447 Grałem w pierwszą i drugą część. Kapitalnie się bawiłem, szczególnie przy jedynce.

1

@IronSanHybrid Bo dwójka jest gorsza o jedynki :)

0

@tadzik447 Ja w 1 grałem poraz pierwszy jakieś dwall lata temu i po przyzwyczajeniu się do dziwnego systemu walki który robi z gry pół turowego RPGa a pół normalnego slashera grało mi się mega dobrze i nie czułem tego żr to stara gra. W zasadzie w remaku nie chciałbym żeby zmienili ten system walki bo był charakterystyczny i ciekawy nawet.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?