La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1582 Culés

1

Żebym wiedział, że taki dobry mecz mnie ominie, to bym poszedł na rower podczas meczu Hiszpanów a nie Włochów.

1

@cchesterr43 Trzeba było iść w nocy xD

0

@DonMatteo901 To bym rano do roboty nie wstał, chociaż podczas jazdy w nocy jest klimacik. :)

0

@cchesterr43 No ja dziś przez dogrywkę nie byłem biegać xD ale jutro rano pójdę.

0

@DonMatteo901 Jakie dystanse?

0

@cchesterr43 Na razie małe. Robię na zmianę, ale stopniowo ten dłuższy będę zwiększał. Jeden biegam 1,7km w aktualnym tempie 4:22 (cel zejść poniżej 4), drugi mam narazie 3km z najlepszym czasem 4:50 i tu stopniowo zwiększam trasę. Kiedyś dawno temu biegałem po 5 lub 6 km i tyle by mnie zadowoliło. Biegam codziennie lub co dwa dni. Za czasów szkoły miałem 3:20 około na 1km na zawodach, czy zaliczeniach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?