La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2066 Culés

11

☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące :=]

❌ Chorwacja nie wyszła z grupy
❌ Hiszpania nie wyszła z grupy
❌ Japonia nie wyszła z grupy
❌ Włochy nie wyszły z grupy
❌ Anglia nie wyszła z grupy
❌ Portugalia nie wyszła z grupy

6

@Danny Gaucho I przede wszystkim Polska nie wyszła z grupy

5

@Danny Gaucho Ja z 2014 pamiętam tylko bramkę Goetze... :(

2

@Danny Gaucho ciekawe czy Brazylia cieszy się, że wyszła z grupy

4

@Danny Gaucho Anglia i Włochy z wspólnej grupy nie wyszły.Kostaryka i Keylor Navas rozegrały najpewniej turniej życia.

3

@Danny Gaucho Nigdy nie zapomnę grupy śmierci: wielkie Włochy, potężna Anglia, groźny Urugwaj i ... jakaś Kostaryka :D

2

6

@KamQiX Ja jeszcze bramkę Van Persiego.

3

@KamQiX No poszczególne finały jeszcze tak, ale faza grupowa? Kto i z kim? ^ ^. Za to Mundial 2002 pamiętam cały.

1

@Roobo To było wtedy? To bramkę pamiętam jakbym widział ją wczoraj, ale nie pamiętałem, że to na MŚ 2014.

0

@Mario96w
Polska nie WESZŁA do grupy❌️

3

@Danny Gaucho pamiętam że był hype na Jamesa Rodrigueza, że Neymar dostał kolano w plecy i umar, i że tfu na Higuaina i Niemców

0

@Danny Gaucho
Kostaryka 1/4 MŚ odpada dopiero po karnych v Holandia ❌️

0

@Transu96 mam flashbacki :D dobre podsumowanie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?