La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

21

Kompletnie mnie nie cieszy powrót Tuska. Odchodząc od osobistych urazów i niechęci, jego ponowne pojawienie się w krajowej polityce umacnia duopol partyjny. Jedyną drogą na zepchniecie PiS i PO jest odejście Tuska i Kaczyńskiego z polityki na dobre. Symulację takiego stanu rzeczy mieliśmy w ostatnich miesiącach w Platformie. I liczę na to, że jeden odbije się od ściany, czyli negatywnego elektoratu, a drugi odejdzie w końcu na emeryturę i zamiast siedzieć w ławach, będzie głaskał kota.

8

@BorzyKrzys A tu widać komentarze że dobrze że wraca bo wzmocni opozycję XD. No tak wzmocni ale sytuację PIS PO. Reszta znowu odsunie się kiedy powoli wydawało się, że "podchodzą" do tych dwóch partii. Człowiek ma nadzieję że w końcu obie te partie polegną, ale jak widać wielu Polakom pasuje ta wojna między PiS i PO i zmienianie się na stołku władzy.

3

@BorzyKrzys Niby racja, ale obecnie przynajmniej z mojej perspektywy nie widać absolutnie żadnej partii czy też polityka który mógłby coś odmienić. Dyktatura PiSu i obecna opozycja która kopie się po czole, dramat.

0

@kamilo0066 Przeciez obie partie nie upadną w jednym momencie. Najprawdopodobniej najpierw musi upaść jedna, a potem druga, a żeby jedna upadła to druga musi wygrać te walkę na polaryzację.
To jest smutna wizja, ale takie są realia III RP.

0

@barcelonaLM No tak ale już sporo osób ma dość PiSu. PO od zawsze traci. Teraz fanboje Tuska ruszą z głosami to i PiS zyska, bo byle "Tusk przegrał/PO przegrała''. Przecież to jasne jak słońce. A Konfederacja, Hołownia i inni będą tracić na tym.

0

@BorzyKrzys zostanie z tym co jest to jest izolacja wpolityczna w świecie a mamy związanie z ue.Trzeba się dogadać.Konfeti jakby wygrała choć niezdobedą więcej niż 6- 8% to dalej będzie wojna z ue. Z taką liczbą ludzi w polsce to powinniśmy współrządzić zw ue.Tusk ma wszystkie karty w ręku aby tego w ue dokonać.Ja nie wiem czy tusk jest taki sam jaki był bo wrócił polityk w wymiarze europejskim co mocno widać bylo w przemówieniu.Wrócił też lider.Jak słucham tych innych naszych polityków......nie ten poziom tak uczciwie.
Co do Kaczyńskiego jest coraz starszy i tam się zagryzą pp jego idejściu ziobry gowiny terleckie itp.Personalnie po też się zmieniła trzaskowski też nie jest tym samym politykiem co w 2014.Dziś budka sam zrezygnował ciekaw jestem czy szedło ziobro czy terlecki sami z siebie by zrezygnowali.Facet zdał sobie sprawę nie jest liderem co innego jest ważne.Zadka postawa w polityce.Zaplusował u mnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?