La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

23

- Ania śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Ania, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ta polska reprezentacja, to taka żenada jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od kiedy zacząłeś grać w Bayernie.
- Ania, bo ja od kiedy gram w Bayernie pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Robert, a po co Pan Bóg stworzył takiego Brzęczka?
- No właśnie po co? Albo takiego Krychowiaka, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Ania ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taka polska reprezentacja to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to ona miała źle. Ale co, autokary ma, stadiony ma, najlepsze ośrodki do zgrupowań ma, pieniądze za mecze mają, a z grupy nawet nie wychodzą.
- No, ale Ty też nie wychodzisz razem z nimi.
- Ania, w ogóle nie o to tutaj się rozchodzi. Kurde, jak ja jej nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego ona taka jest?
- Robert nie wiem dlaczego ona taka jest no! Może miała słabych trenerów. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Ania? Jak tylko się o tej reprezentacji zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Ania zło grające, trzeba by ją wyeliminować.

0

@Janas11224 że ci się chciało

1

@patry295 to z wykopa cudo :p

0

@Janas11224 Najlepsze :D
- No, ale Ty też nie wychodzisz razem z nimi.

- Ania, w ogóle nie o to tutaj się rozchodzi. Kurde,

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?