La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

0

NC + traci prawa do ligi angielskiej od sezonu 2022/2023. To już chyba ich koniec.

1

@blaugrana_36 Ekstraklasa??? To dalej ma największa oglądalność w naszym kraju i póki to bedą miec to się na naszym rynku utrzymają.

0

@Bobo25 I to ,mnie dziwi. Bo poziom ekstraklasy jest żenująco słaby.

2

@blaugrana_36 Tak. Ja jestem abonentem od 1999 roku... No i chyba nadchodzi czas na zmiany. Mimo wywalczonego dobrego pakietu za dobrą cenę, możliwe że niedługo będzie się trzeba rozstać. Trzymał i trzyma mnie tylko sport.

0

@blaugrana_36 Ale jest to takie nasze, kibicujjemy drużynom z naszych miast i oglądamy to pomimo ewidenntej róznicy w poziomie w porównaniu z ligami zachodnimi. Ale tu dochodzi własnie ten aspekt "miłości" do swojego klubu ze swojego miasta.

0

@blaugrana_36 kupią licencję i nic się nie zmieni

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?