La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

2

Kolejność moich ulubionych turniejów reprezentacyjnych o mistrzostwo kontynentu. A jak to wyglada u was?
1. Euro
2. Mistrzostwa Narodów Afryki (za sam klimat, który robią kibice to sam top)
3. Copa America
4. Puchar Azji
Poza klasyfikacją Złoty Puchar CONCACAF, bo nie miałem okazji oglądać, ale Mistrzostwa właśnie się zaczynają to może obejrzę jakiś pasjonujący mecz Gwadelupę z Jamajką :p

2

@patry295 Podobnie jak Ty mam. U mnie jednak numeru 4 nie ma, bo nie oglądałem nigdy Pucharu Azji i CONCACAF.
PNA lubię właśnie za klimat. Dlatego też mundial w RPA bardzo dobrze wspominam. :) Poza tym gra tam Andre Ayew (Ghana), którego bardzo lubię, więc mam w tym turnieju też komu kibicować. :)

1

@Ojciec5tkidzieci No ja przez lata zawsze za Kamerunem byłem, no bo Eto’o. A tak zawsze to jakimś zespołom bardziej egzotycznym, których dawno w turnieju nie było :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?