La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 783 Culés

konto usunięte

12

I pomyśleć, że pod koniec 2017 roku Włosi byli w piłkarskiej żałobie nie kwalifikując się pierwszy raz od 60 lat na Mistrzostwa Świata. Później kadrę objął Pan Mancini i z miesiąca na miesiąc Azzurri zaczęli robić się coraz mocniejsi. Obecnie są najlepszym zespołem w Europie, a ostatni raz zasmakowali porażki 34 mecze temu (prawie 3 lata bez przegranej).

3

@Yosemite
mancini stworzył zespół:) ale maja tez bardzo dobrych piłkarzy jak bonucci, chiellini, spinazolla, veratti, jorginho, barella, insigne i chiesa + kilka dobrych:)

beda grożni na MŚ choć mi podobał sie rozwój na tym turnieju też Hiszpanów, którzy jako jedyni potrafili Włochom zabrać piłkę

piekny turniej i super ze Włosi wygrali:)

konto usunięte

2

@lucca87 Napastnika brakuje. Immobile i Belotti słabiutko. Liczę, że Mancini da szanse Keanowi.

2

@Yosemite
też mnie dziwi że go nie wziął, belotti jest wg mnie średnim piłkarzem a Immobile słaby turniej choć w fazie grupowej nie było źle, ale im dalej w las tym gorzej

Chiesa bardzo mi imponuje, fajny zawodnik z niego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?