- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
6
Oficjalny komunikat prezesa Realu Madryt ws. taśm.
Przedstawione wypowiedzi zostały wygłoszone na rozmowach nagranych potajemnie przez pana José Antonio Abellána, który od wielu lat próbuje je bezskutecznie sprzedać. Zaskakuje, że teraz, pomimo upływu takiego czasu, dzisiaj publikuje je dziennik El Confidencial.
-Są to wypowiedzi wyciągnięte z rozmów o głębszym kontekście.
– To, że te rozmowy są przedstawiane teraz, po upływie tylu lat od momentu ich przeprowadzenia, moim zdaniem ma związek z moim udziałem w Superlidze jako jeden z jej promotorów.
– Oddałem tę sprawę w ręce moich prawników, którzy analizują możliwe działania, jakie mogą podjąć. - realmadrid.com
1
@AmigoBlancos jakie jest twoje zdanie na ten temat jako kibic Realu?
2
@LeoMessi1994 prawda lezy zawsze po srodku, ja tam go nie bede za to wyzywał, bo polowa pilkarzy to tez zwykle hieny są.
0
@AmigoBlancos jakie taśmy?
0
@XBlairrX na stronie białych jest tego mnóstwo wejdz tam i poczytaj
0
@LeoMessi1994
Coś w tym na pewno jest. Z reszta to wypowiedzi w większości na świeżo po dymisji. Więc Floro czuł frustrację, że jego projekt nie wypalił. Inna sprawa, że media w Hiszpanii zaszczuły już niejednego. Czy to piłkarza, czytaj Bojan, Morata itp. Czy prezesa Bartomeu, czy teraz Pereza. Prawd jest zawsze po środku. Media w Hiszpanii tylko czekają na takie tematy, aby je rozdmuchać do niewyobrażalnych rozmiarów.
1
@XBlairrX
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10340755#comment-10340755
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10341565#comment-10341565
Odsyłam tutaj
0
@AmigoBlancos masz racje coś w tym jest