La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 797 Culés

konto usunięte

6

Suarezem wzmocniliśmy Atletico. Oddając Griezmanna do tego klubu znowu wzmacniamy już bardzo mocną kadrę tego klubu. Mam nadzieję że do tego nie dojdzie i jak trzeba sprzedać tego piłkarza to za granicę Hiszpanii a nie do rywala z ligii. Już dwa sezony jesteśmy bez majstra. Mam nadzieję że te moje 5 lat bez mistrzostwa nigdy się niespełni, chociaż mam coraz większe obawy że ciężko to będzie w najbliższych latach zmienić. Jeszcze trzy lata bez zwycięstwa w lidze? Tfu tfu :)

0

@Janiama Za rok liga nasza. Nie trzeba tak dużo by ja wygrać, a w tym roku mamy napastnika

1

@Janiama Panie Maćku proszę zwrócić uwagę na kilka aspektów:
1. W nadchodzącym sezonie będziemy mieli napastnika
2. Posiadamy wielu młodych zawodników którzy z sezonu na sezon będą tylko lepsi
3. Grizz ma bardzo wysoką pensje ustaloną jeszcze przez poprzedni zarząd, obecnie takie uposażenie nie ma prawa bytu. Innymi słowy musi odejść.
4. Znalezienie kupca gotowego na taki wydatek jest trudne. Grupa docelowa właściwie ograniczona do 3-4 klubów.
5. Potrzebujemy pomocnika tak czy owak więc wymiana z Atletico może nie być tak tragiczna jak się wydaje

Taka operacja to może nie majstersztyk ale w obecnej sytuacji trudno będzie o lepsze rozwiązanie.

1

@Janiama
jasne że lepiej, ale przy tych limitach płacowych lepiej zostać z Messim niż Griezmannem, a w Anglii nie wiadomo czy się chetni znajdą

a sądzę że Saul również wzmocnił by naszą pomoc, gdzie na razie jest 3 zawodników do gry, Moriba nie wiaodmo co z nim + wieczny talent Puig i młokos Nico

dla mnie taka wymiana jedynie z dopłata ze strony Atletico np. ca. 30 mln EUR - byłoby na Gaya

wg mnie spokojnie mamy szanse na mistrza w tym roku:)

0

@Janiama Widzę, że strach przed potężnym Griezmannem w AM rozsiał się po całej
La Ramlbi. Może by tak patrzeć bardziej na siebie, a nie czy niechciany u nas piłkarz tam coś wniesie.
Wolę dobrego pomocnika w FCB i Griezmanna w AM, niż kolejny rok z Francuzem w składzie, jego wypłatą, i bez dodatkowego pomocnika, który moim zdaniem jest niezbędny.

konto usunięte

1

@lucca87 Dodałbym do pomocy jeszcze Collado i Kaysa. Ta wymiana będzie raczej prawie 1:1, z powodu ogromnej pensji Griezmanna i jego wieku. Tylko 25% kwoty z transferu Griezmanna i bodajże jego pensji będzie mogło iść na transfery, czyli powiedzmy że wpiszą za niego 80mln a za Saula 70mln z kontraktem na 5 sezonów, pensja 10mln. Zakładając, że Griezmann ma pensję 36mln, to ta wymiana pochłonie 24mln z 29mln jakie będzie można wydać z tego na transfery i to zakładając, że Atleti zgodzi się na rozłożeniu płatności na 5 sezonów. Więc zostaje okrągłe 5 mln, które można wydać na inne transfery, a trzeba jeszcze zarejestrować Aguero, Garcię, Emersona, Depaya i Messiego. Jeśli Valencia zgodziłaby się na jakieś wymiany, to taki transfer jest możliwy, w przeciwnym wypadku nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?