- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 910 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 910 Culés
1
potencjalna kadra na przyszły sezon jesli dojdzie do wymiany grizmann-saul
w nawiasie zmiennicy przy 4-3-3:
Ter stegen (Pena)
Emerson (Dest)- Pique (Garcia)- Araujo (Lenglet)- Alba (Balde/s.roberto)
busi (nico gonzalez)
de jong (saul, moriba) - pedri (saul, puig)
messi (demir) - depay (aguero) - fati (dembele)
wg mnie nie wygląda to źle, jest to na pewno zespół na mistrza, oczywiście wg mnie powinien przyjść jeszcze jakiś kozak na LO i ŚO do zaciętej rywalizacji o once da gala
0
@lucca87 Sezon zweryfikuje.Dużo znaków zapytania i ciężko na ten moment coś powiedzieć.
2
@lucca87 Pena podobno chce odejść. Spokojnie z tym Emersonem, bo jednego bocznego obrońcę z Betisu niedawno pożegnaliśmy. Pique to nie jest obrońca na pierwszy skład. Lenglet powinien zostać sprzedany. Garcia z Araujo powinni moim zdaniem tworzyć pierwszą parę stoperów. Do rotacji z nimi Mingueza i Pique. Roberto powinien odejść. Nico to nie rozgrywający. Moriba jak nie przedłuży kontraktu to jest do odpalenia, a się na to nie zanosi. Puig to mem. Fati ciągle nie wrócił do zdrowia, a Dembele wypadł na pół roku. Na początku będziemy grali Depay Aguero Messi dopóki nie połamie się Aguero. Demir to wielka niewiadoma. Nikt inny nie przyjdzie.