La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1838 Culés

5

Moim zdaniem ze wszystkimi głębszymi wnioskami należy się wstrzymać do momentu, kiedy poznamy wszystkie szczegóły na temat tej wymiany, a najlepiej nawet poczekać z oceną do czasu, kiedy Saul zagra przynajmniej kilka meczów w koszulce Barcelony. (Jeśli ten deal stanie się w ogóle rzeczywistością) Łatwo szydzić czy rzucać obelgi na Laoprtę i jego ekipę, kiedy siedzi się za komputerem i nie trzeba ratować klubu przed katastrofą ekonomiczną oraz wyciskać kasy gdzie się da na podpisanie nowej umowy z Leo. Nie mówię, że Laporta jest doskonały, ale chłop ma trochę więcej pojęcia na temat prowadzeniu takiego klubu jak Barcelona niż każdy z nas oraz zna dokładnie sytuację klubu i wie z czym musi się zmierzyć, więc nie sądzę, że tę wymianę akceptuje tylko dlatego, żeby popsuć humor La Rambli. Poczekajmy na spokojnie na koniec tej historii, a na razie dajmy popracować Joanowi i Mateu.
P.S.
Poza tym nie ma miejsca na Depaya, Ansu oraz Griezmanna.


0

@Pilka_jest_okragla Ansu kompletnie nie wiemy jak z forma będzie. Rok przerwy, jedna kontuzja i Collado podstawa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?