La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 753 Culés

konto usunięte

2

Brukselska dyrektywa związana z Europejskim Zielonym Ładem bardzo mocno uderzy w nasze kieszenie. Ceny paliw i węgla mocno poszybują. Jak podała „Rzeczpospolita”, Warszawa nie ma żadnego planu łagodzenia tego mechanizmu.
W środę Komisja Europejska ustaliła pakiet regulacji znany bliżej pod hasłem Europejskiego Zielonego Ładu. Pokłosiem brukselskich wymysłów będą horrendalne ceny paliwa, które może zacząć kosztować nawet do 8 zł za litr. Mocno ma też zdrożeć węgiel, tutaj cena może sięgnąć 100 zł za tonę.

Wzrost będzie spowodowany nałożeniem przez Unię dodatkowych podatków akcyzowych, które uwzględniać mają wartość opałową surowca. Brukselscy politycy ustalili sobie, że dyrektywę należy wdrożyć od 1 stycznia 2023.

6

@Peszko07 8 za litr? To ludzie chyba na ulice wyjda. Kurde, sam chetnie tez wyjde.

0

@Peszko07 spoko. Niech mi w takim razie kupią samochód elektryczny. Te debile jak zwykle będą forsować swoje pomysły cepem.

0

@JimMorrisonFCB to będzie nowy ład dla całego świata i każdy to odczuje, podejrzewam że stoimy przed dużym kryzysem, który został zamaskowany dodrukiem pieniędzy w czasie covidu, rynek stał w miejscu, a giełdy liczyły rekordy to jest absurd i prędzej czy później odbije się czkawką.

konto usunięte

0

@NaFazieHitman dokładnie. Morawiecki sam mówił o nowym porządku świata po koronawirusie.

konto usunięte

0

@Peszko07 jak paliwo pójdzie do góry to praktycznie wszystko :P
@JimMorrisonFCB to do Brukseli będziesz musiał jechać :P

2

@Explode jak bedzie 8 za litr to nie bede mial za co jechac ;)

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB na hulajnodze elektrycznej pojedziemy :D

0

@Peszko07 Węgiel za 100zł za tonę, to ja bym się cieszył.
Ma zdrożeć o 100zł, a nie kosztować 100zł/T.
Węgiel kosztuje ok. 850zł/T, widać że nie palisz w piecu :)

0

@Peszko07 Niech to odłożą w czasie do 2030, elektryczne samochody trochę zejdą z ceny to może wreszcie będzie mnie stać na któryś.

konto usunięte

0

@RosjaninBut błąd w tekście. O 100 zł do góry miało być.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?