La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

2

Czy Was też wkurza, jak Barcelona nie podaje kwoty transferu? To powinien być wymóg. Opinia publiczna ma prawo wiedzieć, za ile został sprzedany konkretny piłkarz.

9

@Kettger no bo pewnie idzie za frytki wiec wstyd podawac

3

@Kettger Większośc kwot to i tak pewnie jest mocno naciągana

2

@Kettger I bardzo dobrze, że nie podają. Po co komu to wiedzieć, a taka oficjalna informacje utrudnia późniejsze transakcję z innymi klubami.

0

@hayek Tak, jak powiedzieli poprzednicy - jeżeli nie podajesz kwoty transferu, są zasadne pytania. Być może chcą coś ukryć, niekoniecznie przed innymi klubami.

Klub nie jest Twoim prywatnym folwarkiem, tylko demokratyczną instytucją, należącą do Socios.

2

@Kettger a co ma mówić, jak tu wszystko pod stołem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Kettger Transparentność powinna być

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?