La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

1

Czy da się w jakimś innym sporcie jednoosobowym przewrócić kogoś lub podstawic noge i wygrać wyścig? Bo chyba F1 jedyny taki sport gdzie kasa robi swoje, nie dziwne że jest tak malo fanów F1

0

@maniak33333 pytanie jakie są przepisy i czy zezwalają na wycofanie zawodnika.

3

@maniak33333
W Polsce faktycznie oprócz pewnego momentu gdzie Robert walczył o najlepsze miejsca w stawce liczba fanów nie jest jakaś duża, jednak na świecie liczba kibiców jest naprawdę duża.

0

@meteo100 fani f1 to są zazwyczaj bogaci ludzie którzy się lansują bo na wyścig nie jest się łatwo dostać. Ale jak pokazują wyscigi trzba mieć plecy i znajomości bo wielkość kar dla innych są takie same jak dla Hamiltona za wyrzucenie najważniejszego rywala. Kiedyś byłem na pokazach w Polsce przez szumachera i byłem jedynie dlatego że zostaliśmy wylosowali z puli nagród za duże zakupy paliwa.

0

@maniak33333
BMW Sauber miało kiedyś pokazy na Bemowie. Był Nick i Robert.
Renault kiedyś też miało. był Heikki Kovalainen. Oba były z tego co pamiętam darmowe. Na wyścigi też nie jest jakoś trudno się dostać. Wiadomo że najlepsze miejsca są drogie, ale na takie średnie miejsca to koszt koło 400 Euro na cały weekend. Nam się wydaje może że to sporo, ale dla przeciętnego kibica z Europy i strefy euro pewnie to nie jest jakiś duży koszt.

0

@maniak33333 "mało fanów F1" XD

0

@maniak33333 co masz na myśli mówiąc na wyścig nie jest się łatwo dostać? Mówi to fan piłki nożnej, gdzie na najważniejsze mecze w sezonie bilety są losowane dla garstki wybrańców XD

0

@joloskyy ile masz miejsc na najlepsze miejsce w F1 ? Bo mecz piłki nożnej dobrze się ogląda z prawie każdego miejsca ;) @meteo100 tak jeszcze podróż i inne pierdoly to koszt jest spory co by nie mówić.

0

@maniak33333 a na najlepszym miejscu na F1 widzisz niby cały wyścig? Jak?

0

@meteo100 ja byłem na Shell V-Power Day, zorganizowanej z okazji 60-lecia i jedyne co pamiętam że przeszedł koło mnie michael ale że nie miałem pojęcia kto to jest to nawet zdjęcia nie udało się zrobić. To było 14 lat temu. Jeździły 2 bolidy a w uszach grało jak na koncercie elektro

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?