- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
1
Dużo osób mnie zjedzie pewnie. Może , takie mam przeczucia ale trudno ...
Straznie mi się podobają Alfy Romeo. Giulia, GTV , GT , 159 , BRerra , Giullietta , Mito.
Strasznie są piękne! Widząc Alfe, bardziej oglądnę się za nimi niż za jakims BMW czy Merolem czy Audi . Mają cos w Sobie
A Brera czy 159 ( to samo auto , ) pięknie się starzeją
0
@tommyVERceti
Mi też się podobają alfy romeo, a te nowsze modele jak 159 czy Giullietta nie są już takie awaryjne. U mnie po mieście jeździ jedna Stelvio z tym 500 konnym silnikiem, wspaniała maszyna.
0
@ŁukaszNidzica u mnie jeździ ta czerwonomalinowa Giulia QV :D co noc bym ją całował gdybym był posiadaczem XD
0
@tommyVERceti no ale co ma wygląd do awaryjności chociażby? Ciężko żeby ktoś się kłócił z twierdzeniem, że Alfy są piękne, bo są. Wykonanie już niekoniecznie... choć to obecnie dotyka nie tylko ich, Merce też potrafią być fatalnie zrobione. Nawet japońskie, składane w UK czy Turcji, pomijając bardzo dobry silnik, są fatalnie wykończone, i wiem co mówię, bo posiadam.
1
Co dziwnego w podobaniu się Alfy Romeo? To są piękne samochody i nieoklepane jak audi BMW czy merc które widać na każdym kroku @tommyVERceti
0
@El Madridista. Zazwyczaj zawsze o Alfach o ich awaryjnościach mowa osoby które nie majątego auta . Nie chodzi mi o awaryjność a o sam wygląd . Nie zrozumiałe śchyba
0
@Ghotti wiesz co , mam 25 lat , i jacyś znajomi w moim gronie to tylko audi merc bmw . kobiety to samo ... dlatego napisałem że być moze to dziwne ale dla mnie Alfa to coś pięknego, to dzieło sztuki , to kobieta która C i się nie znudzi
0
@tommyVERceti zmień znajomych bo się nie znają :D piękna to jest Laguna Coupe chociażby :P mój najlepszy samochód jaki miałem < 3 obok mnie typ ma biała giulia quadrifoglio piękny samochód, stevio i 159 bardzo ładne, brerra też i mało jej na drogach
0
@tommyVERceti moja kobita pomyka Giuliettą 1.4 t-jet'cik, piękne auto.
Ja za młodu też byłem rozkochany w włoskiej motoryzacji za sprawą Grande Punto :D
0
@tommyVERceti ja to rozumiem, tylko pierwsze zdanie mi się nie podoba... dlaczego wiele osób miałoby się zjechać?
0
@El Madridista. boooo w Polsce to 99% ludzi to widzi tylko bety i inne Mercole i Audi , a to jest tak do Siebie podobne i wgl ...