- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1459 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1459 Culés
4
Z tego Demira będziemy mieli pociechę na ten sezon coś czuję. Myślę, że z buta wejdzie do pierwszej drużyny i zapomnimy o Bembele i braku skrzydłowych.
18
@kuz wszyscy nagle znawcy jego talentu bo przeczytali newsa, że robi wrażenie na Koemanie xD
0
@kuz Dokładnie jak Trincao który też był świetny na treningach. Ogromny talent , skromny ale zarazem dojrzały :)
1
@Rust_Cohle Nie, po pozyskaniu gościa obejrzałem kupę materiałów z Jego poprzedniego klubu i kilka skrótów meczy. Chłopak ma talent i teraz się to wszystko zaczyna potwierdzać. Nie mówię, że znałem go orzed transferem, ale nadrobiłem zaległości.
6
@kuz Opisz go proszę.
0
@kuz ogólnikowo rzuciłem. Nagle wysyp takich treści tutaj po informacji z treningu :D
1
@Rust_Cohle Przecież napisał że tak czuje a nie że tak będzie
1
@Rewolucja123 https://thesporting.blog/blog/yusuf-demir-austrias-hottest-football-talent
Wymagany angielski na poziomie głowonoga. Ogólnie koleś jest nazywany największym austriackim talentem ostatnich lat, szybki, dobra kontrola piłki, świetny przegląd pola i decyzyjność jak na taki wiek.
Nie mówię na 100%, że będzie u nas wymiatał, ale na pewno są na to wielkie szanse.
1
@kuz Dobra, dobra, ale liczyłem, że opiszesz go, a nie podrzucisz linka do dokładnego opisu. :D Dzięki za lekturę ogółem.
0
@Rewolucja123 Opsialbym, ale jestem w robocie i nie mam czasu na dogłębne analizy i statystyki :P dlatego tylko po krótce
1
@Rewolucja123 Zadanie jak z polskiego xD, napisz opis bohatera
1
@dawidor9 no właśnie po newsach tych nagle wszyscy co tak piszą maja przeczucie xD wcześniej nie mieli :D
0
@Rust_Cohle Mieli, osobiście czekałem na pierwsze wrażenia po treningu, czy chłopa nie zje presja. Jak widać nie zjadła tylko robi swoje.
0
@kuz no już dobra nie tłumacz się przecież bo nie ma z czego :P