- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
8
Bucks czekali na to 50 lat. Brawo dla całej organizacji i fanów. Antek prawdziwy szef - MVP.
https://x.com/Giannis_An34/status/1418323275961282571/photo/1
2
@fart Chociaż ta wypowiedz o supertimach jego mi się nie podobała bo trochę umniejszał GSW
2
@Encore Myślę, że bardziej chodziło mu o Nets, LA a wcześniej Heat. GSW zbudowani na drafcie więc nie wiem czy o to mu chodziło. ;) GSW w przyszłym sezonie pokażą swoją moc. ;)
2
@fart Tzn zle to ująłem bo on tak jakby skrytykował zawodników którzy idą na gotowe typu Durant xD
2
@Encore A mi się ta wypowiedź podobała. Tak bardzo doceniam tę drogę, którą z Middletonem wybrał i jednocześnie jest wyrazicielem opinii wielu kibiców. Nie wiem czy nie większości. GSW w większości byli teamem, który dorzucił 1 gwiazdę, a sami też długo dojrzewali do sukcesu. To raczej do Duranta przylgnęła łatka, że idzie na łatwiznę i jest w tym sporo racji.
2
@Encore Kurcze to trudny temat xD wszyscy wiemy jak działa NBA. Ten pierścień jest dopełnieniem wielkich karier i każdy go szuka jak Gomul w LOTR szuka swojego pierścienia, który daje nieśmiertelność. xD Drexler, Barkley, Nash i wszystko wskazuje na to, że CP3 i wielu wielu innych wielkich będą na wiele wiele lat zapamiętani jako najlepsi z najlepszych, ale no właśnie bez pierścienia. Ja rozumiem Antka i jego przekaz. Ale takie jest NBA - tacy są ludzie.
1
@fart Dokładnie chociaż Durant i w OKC pokazywał klasę gdzie otarł się o tego miśka
2
@Encore I bardzo dobrze zrobił. Durant dołączył do drużyny która wygrała 73 spotkania w poprzedzającym sezonie. To było słabe i pierścienie Duranta nigdy nie będą znaczyły tyle, co ten jeden Antka.
0
@BartqRKO Chociaż pamiętajmy że to Durant był MVP razy dwa a nie Curry czy Klay.
0
@Encore To nic nie znaczy. Nie umniejszam tym samym KD, ale MVP finałów w tych seriach nie ma żadnego znaczenia. Ktoś musiał to dostać.