La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1660 Culés

47

Szymon Marciniak:

- Prowadziłem mecz 1/8 finału LM pomiędzy Realem i Romą w 2016 roku. Piłkarz Realu, Danilo, padł na maksa teatralnie. Faul? 50 na 50, ale myślę sobie, co ten młody będzie mi tak pajacował.

- Za chwilę piłka była już pod bramką Realu - Salah sam na sam z bramkarzem Realu. Asystenci krzyczą mi na słuchawkę:

- "Był faul musisz to cofnąć",

- Było już za późno, zabrakło mi timingu. Pozostało się modlić. Salah zmarnował okazję... Za chwilę asystenci krzyczą jeden przez drugiego:

- "Ruszył do ciebie Bale... Na gazie idzie Modrić... Uważaj na Ramosa..."

- Mówię stanowczo: "Stop" i chwytam za kieszonkę z kartkami

- Chcę tylko coś powiedzieć - mówi Ramos - tam był faul!
- Być może - odpowiadam - przyjdź do mnie w przerwie, to ci powiem, czy był, czy nie było.

- W przerwie, po konsultacji, okazało się, że faktycznie był faul na Danilo. Wychodząc na drugą połowę sam zagaduję Ramosa:

- "Był faul, muszę to przyznać".

- Miałem wrażenie, że Ramos przede mną uklęknie. Kłania się w pas i krzyczy na cały tunel:

- "Ludzie, pierwszy sędzia w moim życiu, który przyznał się do błędu!".

- Myślę, że od tego momentu mam u niego duży kredyt zaufania.

[ FB: Piłkarska rzeczywistość w B-klasie]

konto usunięte

9

@Kgorecki2500 ciekawa sytuacja :)

2

@Kgorecki2500 Macie może linka do tej sytuacji?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?