La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 932 Culés

19

Co takiego pokazał Moriba że chce kontrakt na poziomie 6 mln euro. To więcej niż dostaje Aguerro, Araujo czy Pedri.
Masakra jak tym gówniarzom odbija. Takim zawodnikom mówię nie. Niech se do PSG idzie.

2

@Criss18Barca Pokazał wyłącznie potencjał i to, że ma papiery na dobrego piłkarza w przyszłości, ale to nie oznacza, że już teraz należy mu dać kilkumilionową pensję bo obecnie dla tej drużyny nie jest nikim istotnym, dopiero MOŻE się takim stać kiedyś. Widać jednak, że nie interesuje go cierpliwe przechodzenie po szczeblach na wyższy poziom płac wraz ze wzrostem jakości i statusu tylko chce pójść na skróty i to w momencie, w którym nawet pensje zasłużonych weteranów są negocjowane, więc albo się ogarnie z tą swoją agenturą, albo adios.

2

@Criss18Barca Po prostu Bartek już mu dał dużo i teraz chce więcej.

1

@Criss18Barca Nie chce kontraktu na poziomie 6 tylko podobno taki proponują mu Angielscy giganci, widzisz różnicę?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?