La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

11

@MesQueUnClub_87 prosił bym znów zaczął coś wrzucać związanego z grami. Więc na początek coś drobnego, ale IMO świetnego.

PC Gamer zrobił artykuł na podstawie konferencji Rockstara na GDC (Game Developers Conference), gdzie Tobias Kleanthous mówił o realistycznym i naprawdę imponującym zachowaniu koni w grze Red Dead Redemption 2.

https://www.pcgamer.com/the-mind-boggling-work-that-went-into-red-dead-2s-incredibly-lifelike-horses/

Z tekstu możemy m.in. przeczytać:
- Na początku mówił o zespole, który rozpoczął od ujednolicenia dotychczasowych systemów ruchu dla ludzi, zwierząt i koni, zgodnie z podstawową zasadą, że RDR2 był trochę bardziej flegmatycznym światem niż GTA. Kleanthous następnie pokazał pierwszy prototyp konia, który... i tak wyglądał już lepiej niż ukończone konie w większości innych gier
- Rockstar nagrywał prawdziwe konie ze Szkocji
- RDR2 wykorzystuje informacje o rodzaju terenu, jego głębokości, warunkach pogodowych, a następnie wybiera z nich zestaw dostosowanych animacji, które pasują do warunków - podał przykłady jak świst ogona konia, odzwierciedlającego zimno i śnieg, gdy Arthur poprawia kapelusz z powodu wiatru

Trochę więcej w artykule, więc mocno polecam :)
Poza tym polecam też śledzić kanał GDC na youtubie, bo może się tam pojawić video z wystąpienia pracownika Rockstara, poza tym jest tam masa świetnego contentu.

A teraz spieprzam na tygodniowy urlop. Trzymajcie się tam na tej La Bambie!

@Jakchcesz @Ghotti @Janas11224 @Pawc10 @clyde @don'T.R.I.P.e @Spotles @tadzik447 @Spotles

konto usunięte

1

@macio_944 prawie jak FIFA i ich nagrywanie zawodników :D

0

@macio_944 Gdzie urlopik Macio?

1

@macio_944 A tak wyglądały mo próby napisania tego komentarza na telefonie:
https://zapodaj.net/6d9a9eb807850.jpg.html

Męczyłem się dobre 30 minut. Wybaczcie, ale nie byłem w stanie zobaczyć, czy któryś z oznaczonych jest zbanowany*. Naprawcie w końcu tą mobilkę, bo naprawdę to jedna z gorszych wersji mobile jakie znam...

*A spróbujcie tylko to usunąć...

0

@Encore W tym roku nasz piękny kraj. Rzuciłem wszystko i wyjechałem w Bieszczady :)

1

@macio_944 I to się ceni.Cudze chwalicie a własnego nie znacie !

2

@macio_944 akurat te wszystkie animacje i dbałość o najmniejsze detale w RDR2 to coś pięknego

2

@macio_944 RDR2 to gra w którą chciałabym bardzo zagrać drugi raz ale zwyczajnie nie potrafię wiedząc co się wydarzy. :( Koniki były super w tej grze, najlepiej zrobione jakie widziałam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?