La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1838 Culés

konto usunięte

3

Dream Team w Barcelonie. To była ekipa.

0

@sevs Dream Team Pepa i tak jeszcze lepszy.

0

@sevs Był Rakitić i chodziła piłeczka.

konto usunięte

0

@Coutinho007 tyle że dream team Guardioli miał jednego Messiego. A tam była ekipa złożona z samych Messich.

konto usunięte

0

@sevs Kurczę, mi chodzi o ekipę USA na IO.

1

@sevs Iniesta, Alves, Xavi, Busi, Henry, Eto czy później Villa i Pedro, Abidal czy później Alba, Pique, Puyol to byli/są wybitni zawodnicy i legendarni. No i nie mogła być ekipa składająca się z "Samych Messich" bo Messi to G.O.A.T

0

@marcin62 Chodziła piłeczka bo było MSN jeszcze.

konto usunięte

1

@Coutinho007 Henry, Etoo, Alves tych piłkarzy chciałbym teraz zobaczyć

0

@sevs Jeszcze Iniesta i Xavi.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Ja pisałem o magikach którzy mieli tę okazję ,żeby dołączyć do mega teamu.

0

@sevs Jednak wpływ Xaviego i Iniesty na gre, kreacje, prace w środku pola i rozgrywanie był na tyle ogromny, że od lat nie zastąpiliśmy tych gości nawet w 60% i pewnie nie zastąpimy bo to byli najlepsi pomocnicy w historii futbolu a ich talent, wizja gry, technika i taktyczne możliwości są nie do podrobienia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?