La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

2

Co Wy z tymi szansami medalowymi Igi? Kto mówił że ona ma szanse na medal? Przecież ona i tak w ćwierćfinale trafiłaby na Osakę z którą nie miałaby większych szans. Większe szanse na sprawienie niespodzianki dawałem przed turniejem Hurkaczowi bo ma łatwiejszą drabinkę, a w ćwierćfinale Zverev jest do ogrania.

0

@kamiVeB Ja po cichu najbardziej licze na miksta Iga/Kubot

0

@bodzio10 Ja też, tam jest szansa.

0

@kamiVeB z Osaka to tez jest różnie. Pewnie się zmotywuje bo to jednak Japonia ale ona od Australii to mała co grała w tenis

1

@Cvzx bo od Australii nie było praktycznie turniejów na hardzie. Nie ma co się oszukiwać. Osaka jest obecnie najlepszą tenisistką na nawierzchni twardej.

0

@kamiVeB XDD chłopie szlemy to nie wszystko + dochodzą problemy z głowa Osaki. Ja nie wiem ale ona przez ostatnie polroku to więcej spędziła czasu na kręceniu reklam niż grze

0

@kamiVeB Osaka po depresji już nie taka mocna

1

@Encore w tej chwili ciężko powiedzieć czy jest w formie czy nie, bo to jej pierwszy turniej po długim czasie. Na razie bez żadnych problemów awansowała do 3 rundy. Teraz czeka ją trochę poważniejszy sprawdzian i może on pokaże bardziej w jakiej formie jest Osaka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?