La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1465 Culés

0

Przeraża mnie to, że w ciągu najbliższych 2-3 nie będziemy mieli medalu. No bo kto nam zdobędzie? Została lekkoatletyka i siatkarze. Tyle.
No chyba, że Hubert zdziała coś jeszcze..

1

@michal26 przecież jutro mamy praktycznie obowiązek zdobyć kilka medali w wioślarstwie

0

@michal26 ale Hurkacz za tydzień dopiero by walczył o medale.

0

@kamiVeB Hurkacz to za 10 minut jedzie do Polski..

0

@zadafcb tak, jak obowiązkiem jest awansowanie do trzeciej rundy Hurkacza...O ile Świątek można zrozumieć (to nie mączka, Badosa to świetna tenisistka). Obowiązkiem było awansowanie do ćwierćfinału Polski 3x3
Ogólnie tych obowiązków trochę już było.

0

@michal26 wioślarstwo to jednak coś innego. Mamy 5 ekip w finałach. Jeśli tam nie będzie medalu to kataklizm musiałby się stać

0

@zadafcb No ja rozumiem, ale nic mnie już nie zdziwi. Dzisiaj medalu nie będzie. Powiem więcej - odchodzą kolejne szanse na medal.
Szczerze? Wiosła - ok. Tutaj mogą być medale. Siatkarze - tutaj raczej też jakiś medal będzie. Oprócz tego lekkoatletyka, gdzie umówmy się - jesteśmy mocni.
Natomiast żenujące jest to, że przy tak wielu potencjalnie dobrych sportowcach, tak wielu dyscyplinach dalej nie mamy medalu i de facto szykuje się najsłabszy występ Polaków na IO...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?