La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1516 Culés

konto usunięte

7

Może to kontrowersyjna opinia, ale uważam, że nadal potrzebujemy bardziej obrońcy niż pomocnika. Moriba, Nico, Puig, Gavi, Demir, Collado. Orellana o ile przedłuży. Nie ma opcji, by jeden z nich nie wypalił.

1

@masq ojj tak
Pique, Araujo, Garcia, Mingueza oraz przydałby się nowy obrońca. (Cristian Romero)
Umtitiego i Lengleta pożegnać ale to pewnie mało realne.

5

@masq Obrońca-opoka to towar brakujący w zespole. Zgadzam się

0

@masq To już nawet nie chodzi o to że jest sporo młodych piłkarzy w pomocy ale o sam fakt że tak na prawdę Barca nadal nie wzmocniła ŚO. Nie ma się co oszukiwać ale pozyskaliśmy jedynie Garcie, którego i tak nie nazwałbym wzmocnieniem bo to jest gość, który mógłby być ale zmiennikiem a nie piłkarzem na 1 skład Barcelony na chwile obecną.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?