La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

0

Nie wiem czemu chcemy sprzedawać Antka. To jedyny zawodnik z ofensywy co umie bronic i sie wraca. Messi wiadomo może bo to Messi. Ale Depaybtez sie niebwraca za bardzo, Agero tak samo, jak i Dembele czy Fati(ten ostatni musi to dodac do swojego repertuaru po kontuzji). Majac 3ke Messi Memphis, Aguero/Fato mamy duzo wieksze dziury z tyłu

konto usunięte

0

@Norkusik dla tego że zarabia 40 milinów. Ale zostaje i dobrze ze obniży wynagrodzenie.

4

@Norkusik Odpowiem. Bo do nas nie pasuje. Ani to skrzydłowy, ani napastnik. Kolejny fatalny transfer Bartomeu.

1

@Norkusik Chcieli sprzedać Antka po to by zakontraktować bez problemu Messiego, cały czas się wszystko rozchodzi o limity płacowe.

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 moim zdaniem to i tak jeden z lepszych transferow Bartka.

0

@Kgorecki2500 Nie ma liczb, ale przyjdą. Za to pracuje na boisku z tylu najwiecej z ataku

3

@AntekGriezmann Jak dla mnie 120 milionów, za chłopa którego kupują kiedy nie ma dla niego pozycji w klubie i do tego z ogromną pensją, a potrzebny jest skrzydłowy to kasa wyrzucona w błoto.

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 a Dembele za 125? I cou za 145?( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@AntekGriezmann Nie mówię, że najgorszy, ale równie fatalny. Może w miarę przyzwoity jak na miarę Bartomeu, ale jednak fatalny. Ale to tylko moje zdanie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?