- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 985 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 985 Culés
12
"Jeśli projekt nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji autorstwa PiS nie będzie miał większości w parlamencie, partia rządząca zwróci się z wnioskiem do Trybunału Konstytucyjnego o stwierdzenie niezgodności obecnie obowiązujących przepisów koncesyjnych z Konstytucją - dowiaduje się WP. Wniosek w tej sprawie - jak ustaliliśmy - jest już gotowy."
To jest atrapa państwa prawa. TK za PiS może orzec, że każda zaskarżona przez władzę rzecz jest niekonstytucyjna. Teraz TVN, za chwilę działalność opozycji będzie niekonstytucyjna? A może wniosek o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu jest niekonstytucyjne, bo "podważa" wyniki wyborów?
6
@barcelonaLM Państwo z dykty i kartonu. Ciekawe jaka będzie decyzja TK, ale się domyślam.
0
@barcelonaLM Paranoja, ciekawe ile jeszcze lat ten cyrk będzie się toczył.
0
@barcelonaLM sprawa jest prosta afery wykrywało tvn i gazeta wyborcza tvp zero afer w zasadzie więcej nic nie potrzeba mówić