La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1809 Culés

0

Ucieszylibyście się w tym roku ze srebrnego medalu IO polskich siatkarzy, bo dawno nie mieliśmy medalu na tym turnieju, czy bylibyście zawiedzeni bo mieliśmy ogromne szanse na złoto?

1

@Pawlak1992 Jak jest szansa na zdobycie złota to zawsze będzie niedosyt w przypadku srebra

konto usunięte

2

@Pawlak1992 patrząc na ich grę na IO, to z każdego medalu będę zadowolony

0

@Pawlak1992 Przegrana w finale to jest zawsze porażka. Niby fajnie bo się w nim grało ale kończysz jako przegrany więc ja byłbym rozczarowany.

0

@Rust_Cohle ja ci tylko przypomnę mistrzostwa świata 2018 gdzie graliśmy bardzo słabo do meczu z Serbia który odmienił grę i sam z pewnością wiesz jak się skończyło

0

@Xxxbarca4ever Ale czy my gramy słabo? Pokonaliśmy mocnych Włochów 3:0, Japonię 3:0. Wenezuelę praktycznie rezerwowym składem zmiażdżyliśmy, poza tym jednym setem gdzie siatkarze się pewnie rozluźnili przez to, że łatwo im szło. Tylko z Iranem wpadka, ale to był pierwszy mecz, można tłumaczyć to tym, że się jeszcze nie zaaklimatyzowali. No i mamy pierwsze miejsce w grupie (nie wyobrażam sobie że stracimy punkty z Kanadą), co na poprzednich trzech Igrzyskach się nie zdarzyło, a byliśmy już wtedy w światowej czołówce.

0

@Pawlak1992 dlatego o tym mówię że Polska nie gra źle tylko ludzie w nich nie wierzą bo przegrali z Iranem gdzie ewidentnie mieli gorszy dzień

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?