La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 923 Culés

konto usunięte

1

Gdzie jesteście Janusze siatkówki, którzy krytykowali reprezentacje siatkarzy i porównywali do Naszych kopaczy? Że zagrywki nie mamy, bo nie ma Bednorza. Że przegraliśmy z słabym Iranem? Nasi tak jak pisałem w poprzednich wpisach - rozkręcają się z meczu na mecz i w zasadzie każdy zawodnik lepiej gra niż na początku turnieju :) Teraz po medal. Zagrać twardo, zdecydowanie i będzie dobrze. :)

konto usunięte

0

@Reiv111 ale z czasem okazało się że Iran był słaby XD

0

@Reiv111
Tu jestem. Na ten moment mamy na razie 1/4 finału i 1miejsce w słabej grupie. Radze wstrzymać konie i cieszyć się gra a nie niepotrzebnie podniecać bo Rosja, Brazylia, USA i Francja sa mocniejsze niż każdy nasz przeciwnik w grupie. Analiza kopacze to przeciętniacy nic więcej a siatkarze to klasa swiatowa. Nie ma co porównywać pelna zgoda:)

konto usunięte

0

@lucca87 Odezwe się po ćwierćfinale. :) Właśnie się cieszę dobrą gra. Po prostu mam dość Januszy siatkówki, którzy oglądają dwa mecze w sezonie i udają, że się a nie sporcie znają. Zobaczymy jak ta "słaba grupa" pokaże się w dalszych meczach. USA mocniejsze? Mają zjazd formy i nie zdziwię się jak przegrają z Argentyną w grupie. Ich tam ciągnie Anderson. A on wszystkich meczów nie może zagrać na top. Nie powiedziałbym, że Nasza to słaba grupa. Włosi te już wygrywali z Francja. I widać u nich progres. Myślę, że półfinały to będzie Rosja, Brazylia, Polska i Włochy o ile trafią na USA/Arg

konto usunięte

0

@Reiv111 Spokojnie dopiero wyszliśmy z grupy śmiechu, co było obowiązkiem :) W naszej grupie to my i Włosi to top, reszta to średniawka albo plankton. U nas jakby forma zwyżkowa, włosi to raczej 1/4 i do domu. Teraz dla nas zaczyna się prawdziwe granie, zobaczymy jak z francuzami, bo pomimo dzisiejszej wygranej martwić może forma Kubiaka zarówno w przyjęciu jak i ataku. Myślę, że francje jeszcze przejdziemy bo oni też nic specjalnego nie grają na tych IO

0

@Reiv111
brazylia, rosja, usa, francja

po naszej części tylko my i włochy - daj spokój mamy dużo słabszą grupę

a odzywaj się kiedy chcesz, jak nigdzie nie umniejszałem naszym ale na ten moment nic jeszcze nie wygraliśmy i ale wg mnie mamy duże szanse na medal, ale zarówno na LN jak i tu widać że nie dominujemy jak na MŚ

oby nam się udało

konto usunięte

0

@lucca87 USA.odpadlo
:) mówiłem, że oni nic nie graja. Przegrali 3:0 z Argentyna.

Jak nie dominujemy? Kanada została odstrzelona koncertowo. Widać zwyżkę formy. Przycisna Francuzów. :)

0

@Reiv111
no sorry wpierdol od Iranu, walka wyrównana z Japonią, jak to nazywasz dominacją to gratuluje

oby im się udało, wg mnie finał będą mieli ale Rosja/ Brazylia w finale tanio skóry nie sprzeda

konto usunięte

0

@lucca87 3:2 ledwo wygrali Iran, gdzie tu masz wpierdol?
Ty jesteś chory jakiś? Z Japonią wyrównany? 3:0? Po tym jak zdominowaliśmy ich blokiem? To chyba inne mecze oglądasz.

Gratulować to można Tobie, jak przeinaczasz fakty. Takie głupoty to idź opowiadaj kolegom spod bloku, a nie komuś, kto się zna na siatkówce. xD

0

@Reiv111
a ty widzę jesteś inny, jakoś po meczu z Japonią każdy mówił nawet tutaj że były mega męczarnie, zresztą sety i walka do końca w każdym też o tym pokazują

kolegom spod bloku?

jaki ty jesteś niedojrzały to mała głowa, szkoda mojego czasu na takich ludzi jak ty, żegnam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?