La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 770 Culés

6

Było coś wczoraj w wiadomościach o Owsiaku? Jeśli nie, to pewnie dzisiaj będzie, że festiwal nienawiści, z racji tego jakie chóralne okrzyki lecialy spod sceny, a zaintonował je jeden z artystów. Mnie w sumie kiedyś irytowało, że Woodstock stał się manifestacją polityczną, ale jak wczoraj poczytałem twittera jak pisostwo napie... na Owsiaka, to ja już nie mam pretensji, tylko przykro się robi. Woodstock i WOŚP to piękna atmosfera i przede wszystkim pomaganie, a próbuje się to wszystko zniszczyć. Za głowę idzie się złapać, co oszołomy piszą na twitterze.

2

@PatrychoO Było. Że Owsiak promuje mowę nienawiści, a opozycja to popiera.

konto usunięte

1

@PatrychoO wojna Polsko Polska ma się świetnie niestety

0

@PatrychoO jakby Ci dobrze płacili to też byś pomagał:)

0

@endriuuu2 w czym bym pomagał?

0

@PatrychoO w zbiórkach dla potrzebujacych

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?