La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

0

Kto z was uzywa efajka?
Jak taniej kupić olejki?
Ja kupuję obecnie po 20kilka złotych za tą małą buteleczkę, moc 12. No przydałoby się taniej :D

4

@puyol_presidend5 Rzucić palenie i wcale nie płacić ;)

0

@puyol_presidend5 taniej to samemu robić, chociaż nie wiem czy bazy, aromaty tez nie podrożały

0

@puyol_presidend5 a olejek waniliowy nie będzie dobry?

0

@puyol_presidend5 ja kupuje 100 ml bazy + aromat i wychodzi mi 43 zł :D

0

@Rokita a nikotyna?

0

@puyol_presidend5 na baze 12 kupuje za 30 pare zlotych plus aromat i to tyle

0

@Rokita A możesz podać co ile mniej więcej kosztuje i ile mililitrów?

0

@puyol_presidend5 no 100 ml bazy z nikotyną już w srodku od 30 do 43 zl zalezy jaka moc i aromat od 10 do 15 zl zalezy jakiej firmy wychodzi wtedy na butelke 10 ml ok.5/7 zl

0

@Rokita Te ceny już po akcyzie?

1

@puyol_presidend5 tak kupuje co 2 tyg

0

@Rokita No to fajnie byłoby 5/7 za 10ml, bo ja płacę po 23zł na 10ml :D Jest różnica.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?