La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 840 Culés

konto usunięte

3

Od 2004 roku Ferrari niewygralo 24h Spa.
Az do dzis.
Gratulacje!!!piekna walka z Audi przez ostatnie 4h.
P1.Ferrari w kwalifikacjach p44
P2.Audi w kwalifikacjach p54
P3.AstonMartin w kwalifikacjach p24
Piekny to byl wyscig.
Deszcz,deszcz w paru czesciach toru,noc,deszcz w nocy,karbol na 10 albo i wiecej aut.
Team WRT Audi Sport w Top10 umiescil 4auta na 9startujacych,wszystkie byly w Top20 co jest swojego rodzaju rekordem.

0

@SteuerFreiMoney Forza Ferrari!!!

konto usunięte

1

@fart raz na 17 lat moga sobie wygrac ;)
Ja tam fanem WRT jestem.
Co ciekawe jest to pierwszy wyscig w sezonie,ktory Ferrari wygralo,ale tez jest to wysci o najwiekszym prestizu w tej serii.

1

@SteuerFreiMoney A ja jestem od dzieciaka za Ferrari. :D Co prawda nie interesuję się akurat tą serią, ale zwycięstwo czerwonej strzały zawsze cieszy. ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?