La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 920 Culés

10

Popatrzyłem na grę Gaviego i przypomina mi Puiga, z tą różnicą że ten pierwszy zrobił w jednym meczu tyle co ten drugi przez 3 lata, nie uśmiechając się do kamery przy każdej możliwej okazji

konto usunięte

5

@!34RC3!_0N4 W takim wypadku nie oglądałeś chyba występów Puiga w pierwszej drużynie! Daleki jestem od bronienia tego piłkarza, ale chociażby po meczu z Alavés, w którym młodzian prezentował się rewelacyjnie, były komentarze w stylu Twojego, ale zamiast opozycji Gavi-Puig było Puig-Aleña/D.Suarez. I tak co roku... To samo było z Moribą (do czasu problemów z kontraktem, rzecz jasna!), to samo było z Rafinhą (przecież będzie większy od Thiago!), czy z młodym Dos Santosem. W skrócie - spokojnie... nie zrobił tyle co/więcej niż Puig, nie wiadomo co z niego będzie. Z umiarem, panowie!

2

@!34RC3!_0N4 Co za bzdury. Puig gdy grał prezentował się co najmniej przyzwoicie. Takie rzeczy o Roberto możesz pisać.

0

@kamiVeB Real Valladoid.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?