La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

2

Na uroczystościach związanych z 77. rocznicą Powstania Warszawskiego pojawili się członkowie kolektywu Homokomando. Podobnie jak inne delegacje, aktywiści złożyli tęczowy wieniec. Niedługo potem w sieci pojawiły się zdjęcia i nagrania wieńca wrzuconego do przenośnej toalety policyjnej.

Co za buractwo ze strony narodowców. Nawet wieńca nie potrafią uszanować.
Przepraszam że tak powiedziałem.

konto usunięte

3

@Criss18Barca Oni się naprawdę nazywają Homokomando. XD

2

@Criss18Barca pytanie tylko, dlaczego w ogóle zdecydowali się na tęczowy wieniec?

konto usunięte

0

@PatrychoO Spodobał im się taki, nie łącz tego z polityką.

2

@korolocik niestety to nie ja łączę. Chociaż w takim dniu należało powstrzymać się od wszelkich manifestacji.

konto usunięte

1

@PatrychoO Wiem, mi chodzi o to, że przeczytałem dzisiaj, że to po prostu ładny kolorowy wieniec.

0

@korolocik a, czaję :D

0

@Criss18Barca jedni warci drugich

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?