La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1246 Culés

8

Śmieszy mnie to wielkie oburzenie Koalicji i Konfederacji z powodu podwyżek. A jeszcze bardziej śmieszą mnie ludzie, którzy się tym zachwycają. Fajnie jest się sprzeciwiać i robić sobie PR, gdy wiadomo, że i tak się dostanie pieniądze, bo i tak to wejdzie w życie. Ciekawe ilu z tych strasznie oburzonych parlamentarzystów wyjdzie przed kamery i powie, że nie akceptuje podwyżek i w ramach protestu to co dostanie to do końca kadencji będzie przelewał na jakąś organizacje charytatywną. Pewnie żaden, bo w głębi serca cieszą się tymi podwyżkami jak grube dziecko ciastkiem.

0

@patry295 Konfederacja tylko na PR jedzie i jakoś to wam nie przeszkadza.

1

@patry295 Masz coś do grubych dzieci z ciastkiem? Pewnie byłeś chudy i zazdrościłeś im tkanki. Już ja znam takich jak Ty. Wykorzystują temat polityczny, żeby uderzyć w otyłych i branżę cukierniczą.

konto usunięte

0

@patry295 A ja mam to w dupie.

1

@tbas Wam czyli komu?

@Comentateiro Masz mnie. Byłem taki chudy, że jak ściągnąłem koszulkę to można było widzieć przez skórę ścianę za mną, którą podpierałem na imprezie :p

@FCBR4N Aż mi się przypomniało :D


0

@patry295 czyli LR. Nie od dziś wiadomo że ma tu największe grono zwolenników

0

@tbas I co w związku z tym? Ja jestem wszyscy, czy o co chodzi?

konto usunięte

0

@patry295 "i w ramach protestu to co dostanie to do końca kadencji będzie przelewał na jakąś organizacje charytatywną."
No Razemki zdaje się tak robią, tylko bez wychodzenia przed kamery z tym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?